Għamel Kuntatt
Navigate Up
Sign In

Għamel Kuntatt

Ministeru għall-Wirt Nazzjonali, Arti u l-Gvern Lokali

​​Ministru għall-Wirt Nazzjonali, Arti u Gvern Lokali
Onorevoli Owen Bonnici.

Indirizz: 30, Triq it-Teżorija, Valletta.
Kodiċi Postali: VLT 1512.
Indirizz Eletroniku: owen.bonnici@gov.mt
Telefon: 2558 4900/01

​​
Segretarju Parlamentari Gvern Lokali

Sa. Alison Zerafa Civelli

Indirizz: 185, Triq Melita, Valletta.
Kodiċi Postali: VLT 1410.
Indirizz Eletroniku: alison.zerafa-civelli.1@gov.mt
Telefon: 2226 4800


Uffiċju tas-Segretarju Permanenti
​​​Segretarju Permanenti
Sa. Joyce Dimech.

Indirizz: 35/36/37, Triq l-Ifran, Valletta.          
Kodiċi Postali: VLT 1455.
Indirizz Eletroniku: joyce.dimech@gov.mt
Telefon: 2095 9860/62

Direttur (Strateġija u Sapport)
Sur. Alistair Paul Borg.

Indirizz: 35/36/37, Trqi l-Ifran, Valletta.  
Kodiċi Postali: VLT 1455.
Indirizz Eletroniku: alistair-paul.borg@gov.mt
Telefon: 2095 9861


Direttorat tas-Servizzi Korporattivi
Direttur tas-Servizzi Korporattivi
Sa. Bernadette Felice.

Indirizz: 35/36/37, Triq l-Ifran, Valletta.      
Kodiċi Postali: VLT 1455.

Indirizz Eletroniku: bernadette.felice.1@gov.mt
Telefon2095 9840
 
Direttorat tal-Iżvilupp tal-Politika w Implementazzjoni tal-Programmi
​​Direttur (PDPI)
Sa. Sandra Hili Vassallo.

Indirizz: 35/36/37, Triq l-Ifran, Valletta.      
Kodiċi Postali: VLT 1455.

Indirizz Eletroniku: sandra.hili-vassallo.1@gov.mt
Telefon2095 9880​

Dipartiment tal-Informazzjoni Teknoloċika (IMU)
Kap tal-Informazzjoni Teknoloġika
Sur. Donald Mangion.

Indirizz: Liv. 3, Palazz Spinola, Triq San Kristofru, Valletta. 
Kodiċi Postali: VLT 1455.
Indirizz Eletroniku: donald.mangion@gov.mt
Telefon: 2095 3632​

Kap (Operattivi tal-Informazzjoni Teknoloġika)
Sur. Sean Mahoney.

Indirizz: 35/36/37, Triq l-Ifran, Valletta.     
Kodiċi Postali: VLT 1455.
Indirizz Eletroniku: sean.mahoney.1@gov.mt
Telefon: 2095 9823


Direttorat tal-Kultura
​​Direttur
Sur. Mario Azzopardi.

Indirizz: 21, Chateau de la Ville, Triq l-Arċisqof, Valletta.      
Kodiċi Postali: VLT 1443.

Indirizz Eletroniku: mario.d.azzopardi@gov.mt
Telefon: 2558 4968

Diviżjoni tal-Gvern Lokali
Direttur Ġenerali
Sur. Natalino Attard.

Indirizz: 26, Triq l-Arċisqof, Valletta.          
Kodiċi Postali: VLT 1116.
Indirizz Eletroniku: natalino.attard@gov.mt
Telefon: 2205 2300


Direttur (Strateġija w Implementazzjoni tal-Politika)

Sa. Marisa Pisani.

Indirizz: Binja Gvern Lokali, Triq Gvern Lokali, Marsa. 
Kodiċi Postali: MRS 3000.
Indirizz Eletroniku: marisa.pisani@gov.mt
Telefon: 2205 2350​


Direttur (Moniteraġġ u Sapport)             
Sur. Christopher Galea.

​Indirizz: 26, Triq l-Arċisqof, Valletta.               
Kodiċi Postali: VLT 1116.
Indirizz Eletroniku: christopher.galea@gov.mt 
Telefon: 2205 2308​


Direttorat tar-Restawr
​​Direttur
Sur. Norbert Gatt.

Indirizz: Kumpless Ospizio, Triq Joseph J Mangion, Floriana.      
Kodiċi Postali: FRN 1830.

Indirizz Eletroniku: norbert.gatt@gov.mt
Telefon: 2223 6481​​
 Direttorat tal-Kultura
21, Chateau de la Ville,
Triq l-Arċisqof, 
il-Belt Valletta, Malta.
 
 
 
 
 
 
   Ara mappa

 Telefown: +356 2567 4330
 Imejl: culture@gov.mt
 

ENTITAJIET tal-KULTURA:

_____________________________________________________________________​

 
 Pjazza Teatru Rjal
Casa Cassar,
Triq il-Vittorja,
il-Belt Valletta,  VLT 1050​,   Malta.

 Telefown: +356 2247 8100
Żur il-Paġna 
_____________________________________________________________________
 
 Teatru Manoel 
115, Triq it-Teatru l-Antik, 
il-Belt Valletta, VLT 1426​, Malta.
 
 Telefown:  +356 21222 618 
Żur il-Paġna 
_____________________________________________________________________
 
 L-Orkestra Filarmonika ta' Malta
1, Triq John Lopez, 
Furjana, FRN1400, Malta
 
 Telefown: +356 2226 1900
Żur il-Paġna 
_____________________________________________________________________
 
 Il-Kunsill Malti għall-Arti
TG Complex Suite 1, Level 1
Brewery Street, Mriehel, BKR 3000

 Telefown:  + 356 2334 7201 / 02
Żur il-Paġna
_____________________________________________________________________
 
 Aġenzija Kulturali għall-Belt Valletta
The Exchange Buildings, 
Triq Repubblika, 
il-Belt Valletta, VLT 1117. Malta

 Telefown: +356 2124 2018
Żur il-Paġna 
_____________________________________________________________________
 
 Zfin Malta
Dar il-Mediterran għall-Konferenzi 
Triq l-Isptar, 
il-Belt Valletta, VLT 1645, Malta​.

 Telefown: +356 20994532

​​